Úvod / Nyitóoldal
   
 
Marianna Pšenáková  17-11-27   1,304  
0
Je to už desať rokov, ako stránka IZAMKY.SK slúži novozámockej verejnosti, ktorá na nej vyhľadáva v obedových  menu miestnych reštaurácií, v ponukách tovarov a služieb firiem z mesta i okolia. Začiatky boli viac ako skromné. "Nemáme čas na internet, my musíme variť" - s takými a podobnými replikami sme sa stretávali v časoch, keď sme oslovovali prvé reštaurácie. Internet bol v plienkach a málokto tušil, že sa zanedlho stane neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Ak sa na ňom niekto aj pokúšal rozbehnúť nejaké drobné podnikanie, väčšinou sa skrýval - ľudia len veľmi neradi dávali svoje meno a tvár na stránky, ktoré prevádzkovali.  


Odvtedy uplynulo veľa rokov, vznikali a po nejakom čase zanikali konkurenčné projekty. Neraz si "požičiavali" obsah z našich stránok, ale IZAMKY.SK pokračovali ďalej vždy spoľahlivo dodržiavajúc termíny a plniac to, čo svojim zákazníkom sľúbili.
 
Dnes sme najnavštevovanejším webovým portálom v Nových Zámkoch. Počas víkendov máme stovky návštevníkov, vo všedné dni si nás pozrie viac ako 1.000 ľudí. V záhlaví portálu uvádzame titulky článkov zo spravodajstva Watson.sk kde sa dozviete čo je nové v meste i regióne.

Ak sa snažíte rozbehnúť svoje podnikanie, potrebujete spoľahlivý informačný kanál pre informovanie širokej verejnosti, sme tou správnou voľbou. Je to lacné a jednoduché, tak prečo neinzerovať práve na najpopulárnejšej novozámockej stránke?
 
 

 
 
 
 

The index.php: SIZE[b]: 21,984 MODIFIED: 2018.12.18 22:32:46.MD5: b143e15143a2368194f54e63962f53f1 STATUS: OK