Úvod / Nyitóoldal
   
 
Oto Psenak  18-08-11   1,180  
0
V slabej chvíli sa O. Kleinovi zazdalo, že je dobrý nápad zapózovať na spoločnej foto s Petrom Bročkom - bývalým aktivistom a dnes primátorom Trnavy, ktorý si dobrovoľníckou prácou a jediným billboardom dokázal získať hlasy Trnavčanov a ktorý sa primátorovi Nových Zámkov v ničom nepodobá. V článku z r. 2013 sme písali o aktivitách mladého právnika - v tom čase věhlasný tenor ešte spieval do uška nášmu vtedajšiemu toxickému primátorovi a veru nemal najmenší problém prenajať si amfiteáter zadarmo. Odvtedy uplynulo veľa času, P. Bročka sa stal primátorom Trnavy, miestny oligarcha sa mu neúspešne snažil doručiť prostredníctvom býv. spolužiaka igelitku a potom dve igelitky peňazí... O. Klein žiaľ nenašiel v sebe toľko integrity v súvislosti so zmluvou s Brantnerom a miesto sľubovaného auditu zobral 2-j miliónový úver na doplatenie starých dlhov ktoré sme Brantneru dlžili, alebo možno ani nie (písali sme tu...).  


Návšteva mala za cieľ oboznámiť vzácneho hosťa s našimi psími parkmi, ktoré sa v Nových Zámkoch začali experimentálne budovať potom, ako sa nepodarilo predať lukratívnu parcelu na ul. P. Blahu bratrancovi primátorovej manželky. Potom ako sa prevalilo, že milý bratranec ponúka cez realitku za 219 tis. pozemok, ktorý mal dostať od mesta bez súťaže  vo verejnom záujme za 76 tis (písali sme tu), radnica rozhodla, že zmluvu zruší (písali sme tu), lebo práve toto bude ideálne miesto na psí park.

Význam novozámockého experimentu je v tom, že kým iné mestá oplocujú parky a detské ihriská, my zatiaľ oplocujeme psie parky.

Ono aj v Nových Zámkoch zablikalo svetielko a máme svojho Bročku, ale ten sa nevolá Otakar Klein. (Písali sme tu...)

 

 
 


Foto: FB Otokar Klein
 
 

The index.php: SIZE[b]: 26,710 MODIFIED: 2019.01.09 23:30:08.MD5: c4503a129be13fa5e595fa996dd7d9bd STATUS: FALSE  This window is : x