Úvod / Nyitóoldal
   
 
Eva Polerecká  18-09-04   2,863  
0
https://watson.sk/NZONLINE/upload/20180503.01.jpgZbystrite pozornosť! Radnica už od apríla zverejňuje program zastupiteľstva bez podkladových materiálov, preto do poslednej chvíle mali zostať nepovšimnuté rozsiahle zmeny územného plánu mesta pripravené na zajtrajšie zastupiteľstvo. Všetky idú jedným smerom - zastavať to málo zelene čo v meste zostalo a dokončiť transakcie so spriaznenými podnikateľmi, ktorý už v minulosti čo-to dostali a čakajú kedy môžu začať stavať. Celá habaďúra bola pôvodne vymyslená tak, aby poslanci odhlasovali bianko šek na zmenu územného plánu, nakoniec sa však vzopreli i chronickí pritakávači a tak musí primátor s farbou von (písali sme tu).  


Len nedávno radnica rozpútala kampaň proti pripravovanej prevádzke na termické zneškodnenie nemocničného odpadu v areáli nemocnice. Odrazu je všetko inak - na túto vec sa zabudlo, zato ostatné zámery idú presne opačným  kurzom a znepríjemnia životy Novozámčanov významne.

Funkcionári mesta si zobrali na mušku zostávajúce zelené plochy - napr. park za nemocnicou na Holubyho ul. - a zistili, že by sa hodili spriazneným developerom, pravda, najprv ich treba prekvalifikovať z parku na zástavbu do výšky 3-4 podlaží. Lebo nikto si nekúpi park pre park, to je jasné...

Na Várdayho ul. pre zmenu zoškrtali parkovací dom a miesto neho má byť niečo iné, čo sa potom v ďalšom kroku takisto pretransformuje na troj-štvor-podlažnú výstavbu. Veď načo by nám už len bol parkovací dom?!

Vážení  toto už poznáme! Neskúšajte to na nás!

Tak ako ste narazili s ostatnými vašimi počinmi a pokusmi oklamať verejnosť, ani teraz to neprejde nepovšimnuté. Ľudia sú skutočne nahnevaní, poznajú Vaše motívy lepšie ako Vy sami a vyhodnocujú Vaše ťahy na niekoľko krokov dopredu. Len si spomeňte na podobný kúsok, o ktorý ste sa pokúšali na pozemku na P.Blahu za Ajaxom (písali sme tu...)  I na zajtrajšom poslednom zastupiteľstve bude každá zlodejina pod drobnohľadom!

Lebo:
Aspoň takto to vidím ja...

Navrhované zmeny územného plánu:
  
Celý materiál z fcb skupiny ZA NOVÉ ZÁMKY
 
 
 
 

The index.php: SIZE[b]: 27,706 MODIFIED: 2021.01.22 22:13:44.MD5: f5341ba7412a090aa762cfdb4916ed98 STATUS: OK  This window is : x