Úvod / Nyitóoldal
   
 
Oto Psenak  18-09-10   3,602  
0
Nové Zámky sa pripravujú na striedanie stráží. Ak sú naše informácie správne, súčasný primátor bude mať minimálne dvoch súcich vyzývateľov, Karola Borika a Štefana Prešinského. Prvý z menovaných má tie najlepšie predpoklady splniť Kleinov program spred 4 rokov, na ktorý Otakar K. kvôli prílišnej zaneprázdnenosti nemal čas - je totiž jeho pôvodným autorom...  


Štefan Prešinský je učiteľom ZŠ a do volieb pôjde ako nezávislý kandidát. Po štyroch rokoch v zastupiteľstve je už pomerne skúseným poslancom aby pochopil kde leží bieda nášho mesta.

Karol Borik je aktuálne prednostom Krajského úradu v Nitre a je kandidátom širokej koalície strán. Svojmu mestu môže prospieť skúsenosťami nadobudnutými v krajskom meste, medziiným aj angažovaním sa ohľadom investície Jaguar - Land Rover.

Na týchto stránkach sme pred časom informovali o seminári pre podnikateľskú verejnosť, ktorú usporiadal v Nových Zámkoch.


Na prvý pohľad ide o kandidátov, ktorý oslovia podobný segment voličov kritických voči účinkovaniu O. Kleina a nebolo by zlé, keby už počas kampane spolupracovali a našli spôsob ako podporiť toho populárnejšieho spomedzi dvoch pred voľbami. V našom meste, kde je tradične bližšia košeľa ako kabát, a kde aj z tých najväčších lokálpatriotov už prvá príležitosť urobila dravcov, by sa podobná kolegialita obzvlášť cenila a ukazovala by cestu späť k službe verejnosti.

 

Karol Borik a riaditeľ výstavby závodu Jaguar - Land Rover Wolfgang Holmann
 
 


Prečítajte si tiež:

2017-10-10   Nové Zámky navštívil riaditeľ výstavby závodu Jaguar Land Rover
2017-04-20   Ako sa darí Novozámčanovi v kresle prednostu krajského úradu?
 
 

The index.php: SIZE[b]: 26,710 MODIFIED: 2019.01.09 23:30:08.MD5: c4503a129be13fa5e595fa996dd7d9bd STATUS: FALSE  This window is : x