Úvod / Nyitóoldal
   
 
Oto Psenak  18-10-06   7,145  
0
Nedávno sme v článku informovali o podivnom výlete dvoch funkcionárov mesta do Japonska, o ktorom sme sa dozvedeli až z odpovede na infožiadosť aj to bez uvedenia mien. Všetko, čo sme sa mali dozvedieť bolo, že cestuje zamestnanec odboru sociálnych vecí a poslanec MsZ. Dnes sa primátor O. Klein na svojej FB stránke poďakoval "dvom kolegom za vzornú reprezentáciu nášho mesta a aktívnu účasť na medzinárodnom stretnutí" - stále žiadne mená. Až z poslednej fotky sme sa konečne dozvedeli veľké tajomstvo.  

Na konferenciu cestovala pracovníčka referátu mediálnych služieb Mária Szombat a poslankyňa Katarína Hozlárová, riaditeľka cirkevnej školy. Kvalifikáciou prvej dámy je fakt, že je primátorovou sesternicou kým p. poslankyňu (ktorú p. primátor nazýva kolegyňou omylom -  ako jediná riaditeľka ZŠ nie je zamestnancom mesta vďaka čomu môže byť poslankyňou) zasa kvalifikuje jej asistencia pri predaji jedinej cesty k jazdiarni, ktorú ako nominantka p. primátora na čele Novocentra dokázala predať hneď dvom kupujúcim súčasne.

Na konferencii "Všetky Nové Zámky sveta" sa zrejme riešili aj zaujímavé témy - porovnanie rozvojového potenciálu miest, spôsoby riešenia zamestnanosti, rozvoj turizmu - o tomto sa však zrejme už nič nedozvieme. Jedak dámy o tom veľa nevedia a koniec-koncov nie kvôli tomu do ďalekého Japonska cestovali...
 


O tom, že sesternica pracuje na úrade pomerne krátko, ako i tom, ako p. poslankyňa so svojim manželom kedysi úspešne podnikali na nemocničnom parkovisku si prečítajte tu:

2017-10-05   Bombový biznis pánov Hozlára a Matušku skončil. Pred nemocnicou sa opäť parkuje zadarmo
2017-07-11   Po bratrancovi sesternica. Primátor Klein zamestnal príbuznú na mestskom úrade
2017-04-14   Skončí amorálny biznis s parkovaním pri novozámockej nemocnici?
 
 

The index.php: SIZE[b]: 27,787 MODIFIED: 2019.03.31 00:07:53.MD5: a650b108a1ba92dbbd18e8f44ecd3ee4 STATUS: OK  This window is : x