Úvod / Nyitóoldal
   
 
Oto Psenak  19-11-10   2,085  
0
Všetko tomu nasvedčuje. Podľa informácií z radnice si totiž O. Klein v čase svojho septembrového pobytu v USA žiadnu dovolenku nečerpal... Existuje taká jedna podivná neziskovka s názvom Globsec, ktorej prezidentom je Novozámčan Robert Vass. Na rôzne príjemné miesta organizuje stretnutia politikov a iných vplyvných ľudí, aby sa spolu pobavili na dôležité témy za cudzie peniaze. V septembri usporiadal párty v New Yorku pri príležitosti vystúpenia prezidentky Čaputovej v OSN. Akcia sa nakoniec neskončila veľmi dobre, lebo pri stole prezidentky sa ocitol i kontroverzný nitriansky podnikateľ, ktorý - ako vysvitlo - akciu Globsecu spolufinancoval (článok  Novom Čase tu...).  


 
Na tejto skvelej akcii nechýbal ani náš noblesný tenor. Zaspieval prezidentke a zožal zaslúžený úspech.

Malou chybičkou krásy bolo, že si zabudol vypísať dovolenku. Podľa informácie z radnice p. primátor čerpal dovolenku v mesiacoch júl-september nasledovne: 9.–10.7.,  29.7.–2 8. 2019 a 14.8.2019. Vychádza nám teda, že O. Klein v New Yorku spieval v pracovnom čase keď sme ho platili z našich ťažko nastrádaných peňazí. Pritom mnohí z nás na vysokú kultúru nemajú čas, lebo ten trávia vysedávaním v autách v beznádejných zápchach.

Ono celkovo sa tak zdá, že náš primátor na nás absolútne nemá čas. Väčšinu jeho energie stroví snovanie rôznych dômyselných schém a potom sanácia ich dôsledkov, keď vysvitne, že neboli až také dômyselné.

Len predvčerom sme referovali o jeho snažení dostať riaditeľskú stoličku Osvetového strediska pre dcéru p. posl. Malperovej. Uvážme si len, koľko času a energie ho táto vec, ktorú riešil rok, musela stáť! A koľko času ho musel stáť spor s fy Prospect ukončený nočným búraním plotu a improvizovanou zmluvou s náhradným dodávateľom?

K tomu všetkému sa O. Klein  nedávno stal aj predsedom predstavenstva Západoslovenskej vodárenskej spoločnosti - opäť veľa práce so žiadnou pridanou hodnotou pre Novozámčanov - azda s výnimkou jedného, ktorý onehdy daroval parcelu tete (článok tu...).

Aj vystúpením pre p. prezidentku, o ktorom sa tu bavíme, len zachraňoval nedomyslené aktivity z minuslosti. O. Klein sa totiž angažoval v prezidentskej kampani Čaputovej protikandidáta Maroša Šefčoviča a teraz si zrejme žehlil pošramotené renomé... čo mu samozrejme nevytýkame - LEN PREČO ZA NAŠE PENIAZE?Pri prezidentskom stole vpravo nitriansky podnikateľ Jozef Gál
 

V pozadí O. Klein
 

Prezident Globsec-u Robert Vass víta prezidentku SR Zuzanu Čaputovú. Vystúpenie Otokara Kleina na galavečeri 20. septembra 2019

 

Otokar Klein medzi podporovateľmi prezidentského kadidáta Maroša Šefčoviča
 
 

The index.php: SIZE[b]: 27,591 MODIFIED: 2020.06.02 00:09:45.MD5: c6ad8206bdc603ae024c3c247da15b9c STATUS: FALSE  This window is : x