Úvod / Nyitóoldal
   
 
Oto Psenak  20-01-11   1,174  
0
Nablýskané služobné limuzíny sú chronickou korupčnou praktikou chudobných miest s nefungujúcou samosprávou. V Nových Zámkoch si primátor kúpil 13 poslancov a tí mu následne odhlasovali limuzíny pre seba a svojich nominantov. K základnému problému sa u nás pridružil ešte jeden malý efemérny podvod - činovníci svoje autá zásadne odmietajú označiť logom inštitúcie, ktorej patria. Z nejakého dôvodu je pre pánov Kleina, Leba, Štefánika nesmierne dôležité skryť, že si svoje nablýskané autá nechali zaplatiť z daní živoriacich obyvateľov mesta. Ide síce o celkom malú kauzu v porovnaní s inými podvodmi (spomeňme si len na zmluvu s Brantnerom), i tak si myslíme, že by sme ju mali vyriešiť. A pomôcť by nám mohli paradoxne predsedovia politických strán, ktorí uvedených pánov zobrali na svoje kandidátky. Už ktorá strana by sa chcela pochváliť niečim takým?  

Otvorený list predsedom politických strán Za ľudí a Dobrá voľba pp. Kiskovi a Druckerovi.

Vážení páni predsedovia,
na kandidátnych  listinách Vašich strán do februárových parlamentných volieb sú zapísaní aj funkcionári novozámockej samosprávy p. primátor Klein a p. riaditeľ mestskej firmy Novovital p. Lebo.

S uvedenými pánmi rieši novozámocká verejnosť dlhodobo problém ohľadom riadneho označenia ich služobných limuzín názvami inštitúcií, ktorým patria. Z nejakého dôvodu sa páni snažia skryť fakt, že ich nablýskané autá nereprezentujú ich, ale novozámockých daňových poplatníkov, ktorí ich zo svojich mozoľov zaplatili.

Vážený pán predseda Kiska, vážený pán predseda Drucker,
dovoľte sa spýtať na Váš názor na danú vec a prípadne poprosiť o drobnú intervenciu smerom ku kandiátom v prospech narovnania situácie.

Vopred ďakujeme.Limuzíny p. primátora a p. riaditeľa Novovitali pred budovou Domu kultúry v Nových Zámkoch. Zaplatili ich obyvatelia živoriaceho mesta, ktorí síce jazdia na oveľa skromnejších autách, zato kúpených za vlastné. Páni funkcionári sa autá dlhodobo zdráhajú označiť názvami inštitúcií, ktorým patria...
 
 

The index.php: SIZE[b]: 27,589 MODIFIED: 2020.04.01 23:35:43.MD5: e11ca0decc8128949810a978f47debcd STATUS: FALSE  This window is : x