Úvod / Nyitóoldal
   
 
Eva Polerecká  20-03-21   1,483  
0
Nové Zámky prežili prvý týždeň v karanténe a pomaly nám všetkým dochádza, že toto je nadlho a epidémia zasiahne do našich životov tak, ako sme si to pred pár dňami nevedeli ani predstaviť... Nebudú to dva týždne a možno ani 2 mesiace. Bol to ťažký týždeň v ktorom sme sa adaptovali na nové podmienky a výhliadky. Budeme potrebovať veľa vnútorných síl, aby sme sa naučili žiť s obmedzeniami, ktoré nová situácia prináša, predovšetkým s výrazným zmenšením nášho životného priestoru na štyri steny bytu, na výpadok príjmov, na psychickú nepohodu. Bude to bolestivé.  


Pandémia zasiahne nielen naše rodiny, ale aj naše mesto. S kolegami poslancami sme sa rozhodli iniciovať dialóg s verejnosťou, chceme byť solidárni s Vami, občanmi - našimi voličmi, chceme byť nápomocní pri riešení problémov ktorá nová situácia prinesie. Sme verejní činitelia a musíme ísť príkladom. Pomáhajme si a správajme sa zodpovedne.Veríme, že sa k nám kolegovia pridajú a budeme môcť presmerovať zdroje na riešenie aktuálnych výziev. Po vzore iných samospráv je čas uviesť do života krízový plán. Musíme získavať informácie a vedieť ich zároveň posúvať. Nič nesmieme podceniť, naše spory musia ísť bokom - sme v tom spolu a len spolu to zvládneme... aj v Nových Zámkoch.
 
 

The index.php: SIZE[b]: 27,591 MODIFIED: 2020.06.02 00:09:45.MD5: c6ad8206bdc603ae024c3c247da15b9c STATUS: FALSE  This window is : x