Úvod / Nyitóoldal
   
 
Oto Psenak  21-06-06   695  
0
FB fanúšikovia Branislava Becíka mohli v uplynulých týždňoch sledovať nahnevané príspevky starostu Dvorov nad Žitavou. Syn voľakedajśieho predsedu družstva a neskoršieho mečiarovského ministra sa nemôže ďalej dívať na neschopnú vládu chaotikov a amatérov a súri zmenu smerovania krajiny. Nech je tu poriadok ako bol pred rokom 2020, keď v poľnohospodárstve platili jasné pravidlá a úplatky podľa tabuľky. Aby pridal svojim slovám na váhe, rovno vypovedal poslušnosť vláde (nech to už znamená čokoľvek), doviezol neregistrovaný zázračný liek Ivermectín, ale najmä burcoval proti súčasnej vláde.  

V piatok v Banskej Bystrici ho predseda strany Hlas SD Peter Pellegrini predstavil ako novú tvár svojej strany. "Slovensko má obrovský driemajúci potenciál rozvinúť slovenský vidiek, len chýbajú dve veci. Reálny krátkodobý ako aj dlhodobý koncept a šikovní ľudia, čo ho vedia naplniť a ktorí sú schopní osloviť a presvedčiť širokú verejnosť. Verím, že Branislav Becík, ako muž praxe a dosiahnutých reálnych výsledkov v tejto oblasti, túto výzvu uchopí a naplní,“ uviedol Pellegrini.

Plody práce p. Becíka - poslanca NSK si Novozámčania užívajú denno-denne. Skompromitované kádre na riaditeľských stoličkách krajských inštitúcii, chátrajúca budova býv SEŠ oproti stanici, pokračujúci úpadok najvýznamnejšej vzdelávacej inštitúcie - novozámockého gymnázia (kde p. Becík pôsobí ako predseda školskej rady) - toto všetko nesie pečať jeho (i keď nielen jeho) práce .

Nevieme presne, čo mal p. predseda Hlasu SD na mysli, keď spomínal reálne výsledky muža praxe. Pozreli sme sa do majetkového priznania p. Becíka a vidíme nemajetného človeka bez jedinej hnuteľnosti či nehnuteľnosti, ktorý zrejme dlho šetril, kým nastrádal na briliantový snubný prsteň pre svoju exkluzívnu priateľku...Ešte nedávno, pravda vo farbách inej strany, sa Braňo Becík ponúkal sťaby dobrá voľba. Nebol ňou vtedy a nie je ňou ani teraz...
 

So svojim novým precedom a hviezdnou snúbenicou
 

Na Facebooku sa B. Becík prezentuje nahnevanými videami, často sa štylizuje ako poľnohospodár, hoci podľa svedectva majetkového priznania mu nepatria ani tie kravy ani nič iné.
Vraj muž praxe ktorý dosiahol reálne výsledky. Vo svojom majetkovom priznaní sa k nim ale nehlási - akiste zo skromnosti.

 
 
 

The index.php: SIZE[b]: 27,706 MODIFIED: 2021.01.22 22:13:44.MD5: f5341ba7412a090aa762cfdb4916ed98 STATUS: OK  This window is : x